EVENTS

14 Apr
Kultura Lewantu dla Pokoju: Wassim Ibrahim + Adeb Chamoun + inni | Katowice
  • 14.04.2024 (14:00)
  • Piąty Dom 📌 ul. Jana Matejki 2, Katowice
  • 40-50 zł
21 Apr
Ibrahim Trio: East Meets West Live @Muzeum Manggha
  • 21.04.2024 (20:00)
  • Muzeum Manggha 📌 ul. Konopnickiej 26, Kraków
  • 60 zł
Pieśni Lewantu. Koncert otwierający: Wokół zagadnień notacji muzycznej II. Mikrotonowość

W czwartek 11 kwietnia 2024 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Sali Błękitnej na koncert otwierający konferencję Wokół zagadnień notacji muzycznej II. Mikrotonowość, pt. Pieśni Lewantu. Wystąpią: Wassim Ibrahim & Tomas Sanchez

Wassim Ibrahim & Tomas Sanchez | Koncert Muzyka Orientalnej | Wrocław

Zapraszamy na koncert Wassima Ibrahima (wokal i Oud) i Tomasa Sancheza (instrumenty perkusyjny), aby posłuchać dźwięków Orientu. Muzyczna trasa, podczas której odwiedzimy kilka krajów i posłuchamy starożytnych melodii z kultur Mezopotamii, Turcji, Egiptu i Lewantu, w językach aramejskim, arabskim oraz w różnych dialektach tych krajów”

PASJA ŚWIATA Koncert Wielkopostny | Chór w Kontakcie | Kościół Przemienienia Pańskiego

„Pasja Świata” to nowa propozycja krakowskiego zespołu, któremu będą towarzyszyć: Rodrigo Barata - flet prosty Tomas Celis Sanchez - instrumenty perkusyjne Jacek Celer - kontrabas Dyrygent: Wassim Ibrahim

Chór w Kontakcie | Koncert Mistrzejowickie | Muzyka świata

Z cyklu Koncerty Mistrzejowickie. Muzyka świata. Koncert w wykonaniu Chóru w Kontakcie pod batutą wspaniałego muzyka i kompozytora, Wassima Ibrahima zapoczątkuje cykl Koncertów Mistrzejowickich w 2024 roku. Wstęp wolny

Mistyka Orientu | Wassim Ibrahim & Tomas Sanchez

Zapraszamy na koncert Wassima Ibrahima (wokal i Oud) i Tomasa Sancheza (instrumenty perkusyjny), aby posłuchać dźwięków Orientu. Muzyczna trasa, podczas której odwiedzimy kilka krajów i posłuchamy starożytnych melodii z kultur Mezopotamii, Turcji, Egiptu i Lewantu, w językach aramejskim, arabskim oraz w różnych dialektach tych krajów”

Koncert Zespołu Muzyki Orientalnej

Wystąpią uczestnicy KURSU MUZYKI ORIENTALNEJ odbywającego się w Ilona Szczepańska - Studio Piosenki.

Gloria Świata – Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru w Kontakcie

"Wierzę, że za falą wszechmocnej nocy wznosi się czysta światłość, wierzę, że serce pogrążone w smutku odnajdzie pocieszenie.” Zapraszamy w świąteczną, wielokulturową podróż muzyczną: "Koncert kolęd ze Wschodu i Zachodu" pod batutą naszego przewodnika, Wassima Ibrahima. Ponownie w dużym i różnorodnym składzie połączonych grup Chóru w Kontakcie zaśpiewamy kolędy z wielu zakątków świata. W kameralnym kościele pw. śś. Jana Chrzciciela i Jana Ewangelisty w Krakowie usłyszycie utwory m. in. w języku aramejskim, arabskim, angielskim, ukraińskim i polskim.

Gloria Świata – Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru w Kontakcie

"Wierzę, że za falą wszechmocnej nocy wznosi się czysta światłość, wierzę, że serce pogrążone w smutku odnajdzie pocieszenie” Zapraszamy w świąteczną, wielokulturową podróż muzyczną - "Koncert kolęd ze Wschodu i Zachodu" pod batutą naszego przewodnika, Wassima Ibrahima. Ponownie w dużym i różnorodnym składzie połączonych grup Chóru w Kontakcie zaśpiewamy kolędy z wielu zakątków świata. W przepięknym kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie usłyszycie utwory m. in. w języku aramejskim, arabskim, angielskim, ukraińskim i polskim.

Mistyka Orientu Koncert Noworoczny

Kameralny koncert noworoczny „Mistyka Orientu” to muzyczne reliktowe portrety kraju pełnego miłości, sztuki i spokoju. Wassim Ibrahim wierzy, że każdy ma swój charakter, swoje uczucia, język i tło muzyczne. Poprzez Muzykę, Miłość i Szacunek możemy wspierać jedność między ludźmi na całym świecie.

Warsztaty śpiewu orientalnego

Każdy ma swój charakter, swoje uczucia, język i tło muzyczne. Nasze reakcje czy radzenie sobie z rzeczywistością są powiązane z dzieciństwem, językiem matki i geograficznymi korzeniami każdego z nas. Zwłaszcza tradycje muzyczne wiążemy ze szkołą, z regionem, obecnością muzyki i naszą aktywnością. Spotkajmy się i podzielmy językiem muzycznym, a może będziemy mogli uczestniczyć we wspieraniu jedności między ludźmi na świecie poprzez Muzykę i Miłość. Jeśli chcesz krzyczeć, śpiewać, mówić (a nawet płakać), dołącz do nas.