Gloria Świata | Koncert Kolęd w wykonaniu Chóru w Kontakcie

📌 Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie | ulica Grodzka 53

„Wierzę, że za falą wszechmocnej nocy wznosi się czysta światłość,
wierzę, że serce pogrążone w smutku odnajdzie pocieszenie”
Zapraszamy w świąteczną, wielokulturową podróż muzyczną – „Koncert kolęd ze Wschodu i Zachodu” pod batutą naszego przewodnika, Wassima Ibrahima.
Ponownie w dużym i różnorodnym składzie połączonych grup Chóru w Kontakcie zaśpiewamy kolędy z wielu zakątków świata. W przepięknym kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie usłyszycie utwory m. in. w języku aramejskim, arabskim, angielskim, ukraińskim i polskim.
Zagrają z nami:
Zofia Trystuła – obój, duduk
Tomas Celis Sanchez – instrumenty perkusyjne
Aleksander Kwietniak – klarnet, lira korbowa
 
WSTĘP WOLNY

💿 Po koncercie będziecie mieli możliwość zakupu naszej płyty „Gloria of the World”, składającej się z 13 hymnów, pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych, reprezentujących różne kultury i tradycje. Album ten to symboliczna „cegiełka” – wszelkie kwoty uzyskane z jego sprzedaży przeznaczamy na rozwój naszego Chóru.

więcej wydarzenie

Ibrahim Trio: East Meets West Live @Muzeum Manggha

Zapraszamy na niezwykły wieczór muzyczny z udziałem zespołu Ibrahim Trio, który przeniesie nas w podróż po dźwiękowych krainach, łącząc wpływy muzyczne ze Wschodu i Zachodu. Trio składa się z trzech wybitnych solistów: Wassima Ibrahima (oud, wokal), Joachima Mencela (lira korbowa, fortepian) oraz Szymona Madaja (perkusja).